Şentürk, Afrin Gazisini Evinde Ziyaret Etti

Güncel 10 Şubat 2018 11:33
Videoyu Aç Şentürk, Afrin Gazisini Evinde Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında yürütülen operasyonda içinde bulundukları tanka gelen füze sonucu bacağına şarapnel parçası isabet ederek yaralanan Kom. Uzm. Çvş. Sezer Akbaş’ı Kırşehir’deki evinde ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen ve Askerlik Şubesi Başkanı Pers. Yzb. Harun Ağaç ile birlikte Kom. Uzm. Çvş. Sezer Akbaş’ı baba ocağında ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Afrin gazimize ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Vali Necati Şentürk, görüşme sırasında yaptığı konuşmada, “Kahraman milletin kahraman evlatları vatan, bayrak, ezan, millet sevdalıları nasıl ki ecdadı tarihimiz boyunca şehit düşmüşse, bugün de Afrin’de destanlar yazıyorlar. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin refahı için düşmanlarla gözünü kırpmadan, gece gündüz demeden çarpışan kahraman güvenlik mensuplarına minnettarız.  Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize her zaman gereken desteği vermiştir. Biz de Kırşehir’deki şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanındayız. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

Kom. Uzm. Çvş. Sezer Akbaş’ı da, ziyaretinden dolayı Şentürk'e teşekkür etti ve vatan için canlarını daima seve seve feda edeceklerini söyledi. Ziyaret, Vali Necati Şentürk, Kom. Uzm. Çvş. Sezer Akbaş ve ailesi ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri