SENDİKANA SAHİP ÇIK!

Güncel 5 Ekim 2018 14:59
Videoyu Aç SENDİKANA SAHİP ÇIK!
A
a

Kırşehir Sağlık-Sen Başkan Adayı Yasin Yavuz yapmış olduğu yazılı açıklamada şunları söyledi; Sağlık-Sen üyelerinin ve sağlık çalışanlarımızın sorun yumağı içerisinde sahipsiz bırakılmaları özellikle son günlerde sendikal boşluk nedeni ile yoğun olarak yaşadığı mutsuzluklara, huzursuzluklara, yıpranmışlıklara, özlük haklarında yaşadıkları sorunlara kayıtsız kalmayarak 18 Temmuz 2018 de ehliyetli, liyakatlı, donanımlı arkadaşlarımızla birlikte sendikamıza sahip çıkmak adına ekip olarak yola çıktık.

Kırşehir Sağlık-Sen Başkan Adayı Yasin Yavuz  yapmış olduğu yazılı açıklamada şunları söyledi; Sağlık-Sen üyelerinin ve sağlık çalışanlarımızın sorun yumağı içerisinde sahipsiz bırakılmaları özellikle son günlerde sendikal boşluk nedeni ile yoğun olarak yaşadığı mutsuzluklara, huzursuzluklara, yıpranmışlıklara, özlük haklarında yaşadıkları sorunlara kayıtsız kalmayarak 18 Temmuz 2018 de ehliyetli, liyakatlı, donanımlı arkadaşlarımızla birlikte sendikamıza sahip çıkmak adına ekip olarak yola çıktık.

Yıllardır belli bir arkadaş grubuna hizmet etmekten, makamlara sıçrama yeri olarak kullanılmaktan öteye gitmeyen, son günlerde ise her hangi bir yaptırımı ve tasarrufu kalmayan Sağlık-sen’ i devraldığımızda gerçek sahipleri olan üyelerinin hizmetine sunmak asıl amacımız olacaktır.

Derdimiz Sağlık-sen’ in gereken itibarına kavuşarak amacına hizmet etmesini sağlamanın yanı sıra birçok sosyal ve kültürel projelerle sağlık çalışanlarımızı sıksık bir araya getirmek tanışıp kaynaşmalarının yanı sıra iş yükünün getirdiği stresten onları bir nebzede olsa uzaklaştırmaktır.

Bu manada sağlık-sene üye tüm arkadaşlarımızı sendikalarına sahip çıkmak adına 5 Ekim Cuma günü (yarın) Hastanemiz toplantı salonunda gerçekleşecek olan delege seçimlerinde hür iradelerini sandığa yansıtmaya davet ediyoruz.
Bu vesile ile seçimlerin Sağlık Çalışanlarımıza ve Kırşehir’imize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

Not: Ek’ te Ahi Hastanesi ve İl Müdürlüğü’nde bizleri destekleyen arkadaşlarımızın isim listesi yer almaktadır. 
- Ahi Hastanesinde arkadaşlarımız en fazla 49 oy kullanabilir oylar isimlerin karşısında yer alacak kutucuklara çarpı (X) atmak süreti ile verilecektir. 49 dan fazla oy kullanılması halinde oyunuz geçersiz sayılacaktır.

Ahi Hastanesinde bize destek verecek arkadaşlarımız oy pusulasında 57. Sıradan 109. Sıraya kadar ekte listede belirtilen 94,105,106,107 numaralar haricindeki 49 isme oy vererek bizlere destek olabilirler.

- Sağlık İl Müdürlüğündeki arkadaşlarımız 71 den başlayıp 89 a kadar (bu numaralarda dahil) ve 27. İle 30. Sıradaki arkadaşlarımıza oy vermek sureti ile bizlere destek olabilirler.

*Şunu da belirtmekte fayda var 3 adayın delege adayları sizlerden aldıkları emanet oyları 1 ay sonra gerçekleşecek olan Başkanlık seçiminde sizlerin adına listesinde bulunduğu Başkan adayına kullanacaktır dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri