Şehit Aileleri Dernek Başkanı Kılıçaslan: "Hainler kanımızda boğulacak ateşimizle yanacak"

Güncel 9 Mayıs 2018 15:27
Videoyu Aç Şehit Aileleri Dernek Başkanı Kılıçaslan: "Hainler kanımızda boğulacak ateşimizle yanacak"
A
a

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde "Bayrakla al olanlar" adlı programda konuşan Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, hainlerin şehitlerin kanında boğulacağını ve şehitlerin ateşleri ile yanacaklarını söyledi.

Dernek Başkanı Kılıçaslan, "Canını veren yiğit şehidim. Manevi varlığından güç alan bizler, her ne halde olursa olsun bu vatana göz diken iç ve dış düşmanları yerle yeksan ederek senin emanetini daima yükseklerde taşıyacağız. Ülkeyi bölmek parçalamak isteyen milletimin huzuruna göz diken hainler; hangi maskeyi takarsanız takın hainliği gizleyemiyorsunuz"dedi. Hainlerin karşılarında daima şehit ailelerini bulacağını belirten Kılıçaslan, "Her zaman olduğu gibi kanımızla boğulacak ateşimizle yanacaksınız"diye konuşmasını tamamladı. 
Ahi Evran Üniversitesi Türkçe bölümü tarafından Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile ortaklaşa hazırlanan programda salon Tük Bayrakları ile donatıldı. 
Öğrenciler tarafından hazırlanan şiir dinletisi ile katılımcılara Kırşehir'de teröre verilen şehitler, öz geçmişleri ile slayt eşliğinde anlatıldı. (İHA)

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri