Salih Köseoğulları, Hayatını Kaybetti!

Güncel 8 Ağustos 2018 12:16
Videoyu Aç Salih Köseoğulları, Hayatını Kaybetti!
A
a

Kırşehirli Hakem Salih Köseoğulları, Evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Hayatını  Hentbola adayan Salih Köseoğulları,  Sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Kırşehir Hentbol Camiasının Acı Kaybı Salih Köseoğulları
Uzun yıllardır hem Hentbol Milli Hakemliği yapan ve Hakemliği bıraktığı zamanlarda bile Merkez Hakem Kurulu tarafından gözlemcilik görevini yürüten, kısacası hayatını Hentbola adayan Salih Köseoğulları evinde geçirdiği kalp krizi sonunda vefat etti. Cacabey Meydanında Kılınan Cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanan 1964 Doğumlu Salih Köseoğulları, yakınlarının gözyaşları içinde Eski Doğanlı Horla Köyü mezarlığına defnedildi.
Hentbolunun Önde Gelen İsimlerinden Biriydi
Hayatını  hentbola adayan Salih Köseoğulları uzun yıllardır Kırşehir hentbolunun önde gelen isimlerinden biriydi. Son olarak Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Gençlik ve Spor Kulübünün antrenörlük görevini sürdürdüğü 2017-2018sezonunda ligi 4. Sırada bitirdi. Bu derecenin ardından Hentbol takımının bu başarıda büyük paya sahip olan isimlerden biri olan Salih Köseoğlları, vefatının ardından spor camiasını yasa boğdu.
AhEvran Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Vatan Karakaya, hayatını Hentbola adayan Salih Köseoğulları’nın vefatı ile ilgili bir paylaşımda bulundu.  “Hentbol takımımız süper lige çıkmasında önemli katkıları olan takımımızın antrenörü Salih Köseoğulları ‘nın ani ölümü bizi derinden üzmüştür. Merhuma Yüce Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim dedi.
Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Emre Aslan bir taziye mesajı yayınladı. Aslan mesajında şu sözlere yer verdi. “25 yıl boyunca Merkez Hakem Kurulunda (MHK) Milli Hakem ve Hakem gözlemciliği İle Ahi Evran Üniversitesi Hentbol Gençlik ve Spor Kulübünde antrenörlük görevi yapan Hentbol camiasının önde gelen isimlerinden Salih Köseoğulları geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, acılı ve kederli ailesine başsağlığı dilerim” dedi.
Kırşehir İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen Bir taziye mesajı yayınladı. Aşıkpaşa spor daha sonra isim değişikliği ile Ahi spor olan kulübümüzde yıllarca beraber başta hentbol takımımızda olmak üzere basketbol ve voleybol oynayan çok değerli, saygılı, dost canlısı Salih Köseoğulları'nı genç yaşta kaybettiğimize üzüntüm sonsuzdur. Dualarımız hep onunla olacak. Allah rahmet eylesin inşallah dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri