Salih Çetinkaya'nın Polis Haftası Basın Açıklaması

Güncel 10 Nisan 2018 17:38
Videoyu Aç Salih Çetinkaya'nın Polis Haftası Basın Açıklaması
A
a

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya açıklamasında şunları söyledi:

Vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, her türlü zorluğa göğüs geren, hukukun üstünlüğü ilkesi ile adaletli ve tarafsız olarak hizmet eden Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünde polisimizin duygu ve heyecanını paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükûnun,birlik ve beraberliğin demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin görevleri arasındadır.
Demokratik bir devlet olmanın en önemli gereklerinden birisi insan hak ve özgürlüklerinin önündeki engellerin kaldırılması ve hukukun üstünlüğü prensibinin sosyal ve siyasal alanda egemen kılınmasıdır.Yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde Türk Polis Teşkilatımızın çok önemli bir rolü vardır.
Polis Teşkilatımız kanunların kendisine verdiği görevi yerine getirirken gücünü milletten aldığının bilincinde, toplumla bütünleşmeye açık bir görev anlayışıyla hareket etmektedir.
Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür.
Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. yılını ve İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızın polis gününü kutluyoruz.
Bu vesile ile görevleri başında şehitlik şerbetini içen o yüce makama ulaşan kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan Emniyet Teşkilatı ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz dedi.
 
1000
icon
salih 11 Nisan 2018 12:36

cok müthiş açıklamaların ve hizmetlerin var vekil bey kırşehirin oyları ile yaptığın eserleri ve açıklamalarını ne bu millet unutacak nede Allah karşılıksız bırakacak ....

0 2 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri