Sahir Ünal'dan Ünal Kaya'ya Ziyaret

Güncel 5 Ekim 2018 15:32
Videoyu Aç Sahir Ünal'dan Ünal Kaya'ya Ziyaret
A
a

Uluslararası Halter ve Bilek Güreşi Hakemi Sahir Ünal Dünya Kırşehirliler derneği başkanı Ünal Kaya'yı makamında Ziyaret etti.

Uluslararası Halter ve Bilek Güreşi Hakemi Sahir Ünal Dünya Kırşehirliler derneği başkanı Ünal Kaya'yı makamında Ziyaret etti. İki hemşeri hoş sohbet ve fikir alışverişi yaptı. Ünal Kaya ziyaretinden dolay Sahir Ünal'a teşekkür etti.

Sahir ÜNAL Kimdir ?
1970 Kırşehir doğumlu ilk ve ortaokulu Akçakent'te liseyi Kırşehir Eml de 1986 yılında bitirdi.Gaziantep üniversitesi K. Maraş MYO' da otomotiv okudu.1998 yılında Marmara üniversitesi Beden eğitimi bölümünden mezun oldu.2016 yılında İstanbul Gelişim üniversitesinde Master yaptı.21 yıldır MEB de beden eğitimi öğretmeni olarak çalışmakta halter ve bilekgüreşi federasyonun da uluslararası hakem golf, basketbol voleybol hentbol branşlarında antrenör, güreş branşında 3.kademe kıdemli antrenörlük belgesine sahibi.evli iki çocuk babası, İngilizce biliyor.

21 yıldır İstanbul Pendik’te beden eğitimi öğretmeni olarak çalışan Sahir Ünal uluslararası halter ve bilek güreşi hakemidir,aynı zamanda özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara gönüllü hizmet etmektedir(Aile Bakanlığına bağlı resmi kurumda)2017 Yılında Türkiye’de yılın bilek güreşi hakemi seçildi,ayrıca hareket ve antrenman bilimleri üzerine tezli yüksek lisansını bitirmiş ve doktoraya hazırlanmaktadır her yıl düzenlenen eğitimde yenilikler programında öğretmenlere seminerler vermektedir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri