Şahin, İl Müdürlüğümüz Yeni Hizmet Binasına Kavuşuyor

Güncel 29 Mart 2018 14:19
Videoyu Aç Şahin, İl Müdürlüğümüz Yeni Hizmet Binasına Kavuşuyor
A
a

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yeni hizmet binası yapım işi 2018 yılında başlıyor.

Kırşehir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin şu açıklamalarda bulundu; Daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi, ÇKS’ye kayıtlı yaklaşık 20.000 çiftçi ile 10.000 büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı yapan üreticilerimizin hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilmesi amacıyla yeni bir hizmet binası yapım işi; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı, İnşaat ve Emlak Hizmetleri Daire Başkanlığınca 24.04.2018 tarihinde ihaleye çıkacaktır.
Yeni hizmet binasının ihale süreci tamamlanıp yer tesliminden itibaren 500 (beş yüz) takvim günü içerisinde (yaklaşık bir buçuk yıl) yapılması planlanmaktadır.Yeni binanın yapımıyla birlikte hizmet binalarımızın tek bir yerde toplanması ile iş ve işlemlerin hızlanması sağlanacak, ana hizmet ve ek hizmet binalarının farklı yerlerde olmasından doğan mağduriyetler ortadan kaldırılarak ulaşım sorunu çözülecek ve hizmet kalitesi artırılabilecektir.
 
Şahin, Tarım ve Hayvancılıkta sürekli gelişerek büyüyen Kırşehir’in Medrese mahallesinde bulunan Ana Hizmet Binası ile Kervansaray Mahallesinde bulunan Ek Hizmet binalarının, ihtiyaçlara cevap verememesi nedeniyle ana hizmet binamızın yıkılarak yerine bütün şubelerimizin tek bir binada hizmet verebileceği; ferah ve modern yeni hizmet binamızın yapım ihalesi gerçekleşecektir. Yeni hizmet binası Medrese Mahallesinde yer alan Ana hizmet binamızın yerine yapılacaktır.
Kırşehir’e modern bir hizmet binasının kazandırılması; çalışan personellerimizin kaliteli bir ortamda Kırşehir halkına hizmet vermesini sağlayacaktır dedi.
 
 
1000
icon
müdür 30 Mart 2018 11:10

Kırşehir yeni tarım müdürüne ne zaman kavuşacak peki ?

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri