Şahin, AEÜ öğrencileri ile tanışma toplantısına katıldı

Güncel 4 Ekim 2017 16:24
Videoyu Aç Şahin, AEÜ öğrencileri ile tanışma toplantısına katıldı
A
a

Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Atilla Taşkın ve Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kan, Yrd. Doç. Dr. Arzu Kan ve Yrd. Doç. Dr. Başar Altuntaş’ın davetleriyle Tarım Gıda ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin, Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi konferans salonunda Tarım Ekonomisi Bölümü birinci sınıf öğrencileriyle Mesleki Uygulama dersi kapsamında tanışma toplantısına katıldı.

Toplantı esnasında öğrenciler ile tanıştıktan sonra ülkemiz tarım ve hayvancılığı hakkında genel bilgiler veren Şahin; İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün tarım ve hayvancılık alanında yürüttüğü çalışmalardan ve faaliyet gösterdiği alanlar ile ziraat mühendislerinin görev ve sorumluluklarından bahsederek Ziraat Mühendisliğinin geleceğin mesleklerinden biri olduğuna, tarım ve hayvancılığın gelişimi sürerken Ziraat Mühendislerine büyük görevler düştüğüne değindi.
Toplantı sonunda bu organizasyonun düzenlenmesini sağlayan Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Atilla Taşkın ve Tarım Ekonomisi Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kan, Yrd. Doç. Dr. Arzu Kan ve Yrd. Doç. Dr. Başar Altuntaş ‘a teşekkürlerini sunan İl Müdürü Şahin öğrenciler ve öğretim üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Fakülteden ayrıldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri