Sağlık Çalışanlarından Tebrik Mesajı

Güncel 10 Temmuz 2018 16:54
Videoyu Aç Sağlık Çalışanlarından Tebrik Mesajı
A
a

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Sağlık Bakanı olan Fahrettin Koca için tebrik mesajı yayınladı.

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği tarafından yayınlanan mesajda: "Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk Sağlık Bakanı Fahrettin Koca oldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Külliye'de yeni Türkiye'nin yeni kabinesini açıkladı. Yeni kabineye göre; Sağlık Bakanımız Uzman Hekim (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ) Fahrettin Koca oldu.
Yeni Sağlık Bakanımıza görevinde başarılar diliyoruz. Ülkemize, Kırşehir Sağlık camiasına ve milletimize hayırlı uğurlu olsun." ifadeleri kullanıldı.
FAHRETTİN KOCA KİMDİR?
                Dr. Fahrettin Koca Medipol Üniversitesi ve Medipol Hastaneleri'nin sahibi olarak biliniyor. Koca aynı Zamanda Erdoğan ailesinin de doktoru.
                Çok bilinmese de ülkemizin yetiştirdiği önemli isimlerden olan ve geleceği çok iyi analiz edebilen Koca, istihdam ettiği binlerce çalışanıyla ülke ekonomisine ciddi bir katma değer sağlamıştır.
Türkiye Eğitim ve Sağlık Araştırma Vakfı'nın' (TESA) Kurucu Başkanı olan Dr. Fahrettin Koca, aynı vakıf aracılığıyla 1997 yılında Medipol Hastanesi ve Medipol Üniversitesi'ni kurdu.
                Medipol Üniversitesi’ni kuran vakfın başındaki isim Dr. Fahrettin Koca, aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aile doktoru olarak biliniyor. Erdoğan’ın annesi Tenzile Erdoğan, Kadıköy’deki Medipol Hastanesi’nde uzun süre tedavi altında kalmış 88 yaşında hayatını kaybetmişti.
1997 yılında kurulan Medipol Hastanesi güçlü sağlık kadrosu ve kullandığı en ileri tıp teknolojisi ile tüm dallarda sağlık hizmeti vermektedir.(Haber Merkezi)
 
 
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri