Rektör Karakaya Sağlık Yüksekokulu Öğretim Elemanları ile Bir Araya Geldi.

Güncel 5 Ocak 2018 09:29
Videoyu Aç Rektör Karakaya Sağlık Yüksekokulu Öğretim Elemanları ile Bir Araya Geldi.
A
a

Daima daha ileriyi hedefleyen ve kaliteli eğitimi amaç edinen Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bölüm başkanları, öğretim üyeleri ve öğretim elemanları ile istişarelerine devam ediyor.

3 Ocak 2018 tarihinde Sağlık Yüksekokulu Toplantı Salonunda Sağlık Yüksekokulu bölüm başkanları ve öğretim elemanları ile bir araya gelen Rektör Karakaya, onlarla fikir alışverişinde bulundu. Sağlık Yüksekokulu bölüm başkanları ve öğretim elemanları ile gerçekleşen toplantıya, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt da eşlik etti.

 Sağlık alanında yetişmiş insan gücünün her geçen gün artan bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu alanda yetiştirilmiş kaliteli insanlarla daha sağlıklı ve başarılı işler yürütüleceğini belirtti.  Akademisyenlere, öğrencilerle ders saatlerini en verimli şekilde geçirmeleri önerisinde bulunan Rektör Karakaya, öğretim elemanlarına geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizin eğitiminin son derece önemli olduğunu anlattı.

 Bölüm başkanları ve öğretim elamanları ile istişare eden Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu toplantıların devam edeceğinin bilgisini verdi. İstişare toplantısının ardından Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt ile birlikte Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Musa Özata’yı ziyaret etti. Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri