Rektör Karakaya Kırıkkale’de Tanıtım Standını Ziyaret Etti

Güncel 26 Temmuz 2018 16:28
Videoyu Aç Rektör Karakaya Kırıkkale’de Tanıtım Standını Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi her geçen gün hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nin bu gelişim süreci yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası boyutta Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği Personeli tarafından tanıtılıyor.  
 
Tanıtım standı tercih dönemi öncesinde üniversitemiz tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde Kırıkkale’de aday öğrencilerle buluşturuldu. Kırıkkale’de alışveriş merkezinde açılan standı yerinde ziyaret eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya da Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi hakkında bilgi almaya gelen aday öğrenciler ile velilerine üniversitenin gelişimini ve imkanlarını anlattı. Barınma, beslenme, ulaşım ve sağlık olanaklarının Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nde üst seviyede olduğunu belirten Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin Türkiye’nin kalitede tescillenmiş ilk ve tek devlet üniversitesi olduğunu söyledi. Kaliteli bir üniversitede okumanın her öğrencinin hakkı olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversitede yeni açılan lisans ve ön lisans bölümleri hakkında aday öğrencileri bilgilendirdi.  
 
Öğrenci ve velilerinin büyük ilgi gösterdiği standda personeller Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin bilimsel çalışmaları, eğitim öğretim olanakları, uluslararası değişim programları, kampüs yaşamı ve sosyal etkinlikleri hakkında onlara bilgiler verdi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi tanıtım filmlerinin izletildiği stantta personeller tarafından öğrenci ve velilerine üniversitenin tanıtım broşürü ve çeşitli materyaller dağıtıldı. 
 
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesini yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler kalitede kendini tescillemiş bir üniversitede okumak fikrine sıcak baktıklarını belirttiler.  
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri