Rektör Karakaya Görevde 35 Yılını Dolduran Personellere Teşekkür Belgesi Verdi

Güncel 22 Haziran 2018 15:50
Videoyu Aç Rektör Karakaya Görevde 35 Yılını Dolduran Personellere Teşekkür Belgesi Verdi
A
a

Kurum personeli ile yakın ilişkiler kuran ve iletişimi önemseyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, görevde 35 yılını dolduran kurum personeline teşekkür belgesi verdi.

21 Haziran 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen törende Rektör Karakaya’ya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük de eşlik etti.
Görevde 35 yılını dolduran Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli ile sohbet eden Rektör Karakaya, personellere başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Prof. Dr. Vatan Karakaya görüşmede şunları söyledi: “35 yılı aşkın kamu hizmetinizde ve üniversitemizde göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınız, tutum ve davranışlarınızdan dolayı şahsınıza üniversitemiz adına teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın kendilerine takdim ettiği teşekkür belgesinden dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren personelimiz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde görev yapmaktan gurur duyduklarını söyledi.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri