Rektör Karakaya’dan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan’a Ziyaret

Güncel 1 Aralık 2017 10:31
Videoyu Aç Rektör Karakaya’dan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan’a Ziyaret
A
a

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Süleyman Eraslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

29 Kasım 2017 tarihinde Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya Yükseköğretim Kurulunun (YÖK) üniversitelerin yapısında değişikliğe gittiğini belirterek bu değişiklik kapsamında üniversitelerin artık bulunduğu bölgenin kalkınmasında faydası olacak projeler üreteceklerini söyledi. Bu kapsamda kendilerinin de Kırşehir’in kalkınmasında ve gelişiminde faaliyette bulunduklarını ifade eden Rektör Karakaya, Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte iş birliği içinde çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi. Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilen Süleyman Eraslan’ı tebrik eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, Eraslan’a görevinde başarılar diledi.

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan Kırşehir’in gelişmesi ve kalkınması için her türlü imkândan yararlanacaklarını belirterek üniversite ile çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ve Ahi Evran Üniversitesi'ne destek vereceklerini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kırşehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan Rektör Karakaya’ya teşekkür etti.

Ziyaretin sonunda  Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya ile OSB Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan, Eraslan Güneş Enerji Sistemleri Fabrikasını gezerek incelemelerde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri