Rektör Karakaya, Kırşehir AEÜ Personeli İle Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi

Güncel 21 Haziran 2018 11:26
Videoyu Aç Rektör Karakaya, Kırşehir AEÜ Personeli İle Bayramlaşma Töreninde Bir Araya Geldi
A
a

Kurum içi ilişkileri önemseyen ve sık sık üniversite personeli ile buluşan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 20 Haziran 2018 tarihinde Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi personeli ile bayramlaşma töreninde bir araya geldi.

Yunus Emre Salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine Rektör Karakaya ile birlikte Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Gökbel, Prof. Dr. Mustafa Kurt ve Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük de katıldı.

Tüm personel ile tek tek bayramlaşarak onlarla sohbet eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, bayramların birleştirici gücüne vurgu yaptı. Milli ve toplumsal değerlerin hissedilerek yaşandığı bayram günlerinin Türk Milleti için önemini anlatan Rektör Karakaya sözlerine şu şekilde devam etti: “Toplum fertlerini bir araya getiren bayramlar, ilişkilerimizi de güçlendirmektedir. Yardımlaşmanın yaşandığı sevgi ve saygının arttığı bayram günleri bizim önemli değerlerimizdir.”

Bayramlaşma törenine katılan tüm personele teşekkür eden Prof. Dr. Vatan Karakaya, üniversite personeli ile bir arada olmaktan çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri