Ramazan Baykara’nın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Güncel 21 Nisan 2018 16:45
Videoyu Aç Ramazan Baykara’nın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı
A
a

Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İl Müdürü Ramazan Baykara, mesajında şu ifadelere yer verdi:
           
“23 Nisan 1920 tarihi sadece Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış tarihi değil, aynı zamanda millet egemenliğine dayanan Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, Türk milletinin ulusal egemenliğinin tescillendiği gündür.
           
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ülkemizin bağımsızlık ve özgürlüğüne olduğu kadar sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve bütünlüğe vurgu yapan milli bayramlarımızdandır. Ayrıca geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza olan güveni temsil etmektedir. Bizler, bu sevgi ve güven sayesinde dünyanın ilk ve tek çocuk bayramı olan bu önemli günde, tüm dünya çocuklarıyla ulusal egemenlik sevincimizi paylaşıyoruz.
           
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının sevincini yaşamamızı sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve mücadele arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyor; bugünü anlamlandıran çocuklarımızın ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri