Özel Sporcuların ailelerinden, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a Ziyaret

Güncel 24 Nisan 2018 09:56
Videoyu Aç Özel Sporcuların ailelerinden, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a Ziyaret
A
a

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde spor faaliyetlerine devam eden Özel Sporcuların ailelerinden, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a Özel Sporculara ve ailelerine vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretlerinde Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün her zaman özel sporcuların yanlarında olduklarını söyleyen, özel sporcuların aileleri adına söz alan Aliye Sapmaz, Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak her türlü etkinlikler olsun, sportif faaliyetler olsun bizlerin her zaman yanında olan başta Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a, bizlerin ve çocuklarımın her zaman yanlarında olan antrenörümüz Adem Doğan’a bizleri her gün evimizin önünden alıp sporumuz yaptıktan sonra tekrar ev ev bırakarak bizleri kırmadan her daim güler yüzlü il müdürlüğü şoförlerine sonuz teşekkür ederim. Ailelerimize yapmış oldukları bu öz verili çalışmalarından ve iyiliklerden dolayı çok teşekkür ediyorlar.

Bu çocuklarımız ev de kaldıkları zaman üzerlerindeki stresi atamadıkları zaman çok asabi ve şiddete meyilli bir bireyler oluyorlar Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sayesinde ve özellikle antrenörümüz Adem Doğan ve hocamız olmadığı zaman ise diğer antrenörlerimizde sağ olsunlar bizler ile çok ilgilenerek her gün yapmış oldukları sporların sayesinde üzerlerindeki stresi bir nebzede azaltarak çocuklarımızın evde bizleri fazla yormadan günümüzü sakin geçiriyoruz” dedi.

Özel sporcuların aileleri olarak Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan’a ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları olan şoföründen tutunda çaycısına, antrenörlerinden tesis ve salon görevlilerine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Rabbim devletimize zeval vermesin her sonuz teşekkür ediyoruz” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri