Özel Sporculara ve Ailelerine Konya Gezisi Düzenlendi

Spor 28 Ekim 2017 13:18
Videoyu Aç Özel Sporculara ve Ailelerine Konya Gezisi Düzenlendi
A
a
Şehirler ve Kültürler - Yörelerimiz Projesi kapsamında Kırşehirli Özel Sporcular ve Ailelerine Yönelik Konya Gezisi Düzenlendi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Müdürlüğü tarafından toplumun değişik kesimlerindeki gençlere yönelik çok sayıda proje yürütülmekte. Sanayide çalışan çıraklardan kırsal kesimlerde yaşayan dezavantajlı gençlere, köy okullarında öğrenim gören çocuklardan sevgi evlerinde kalanlara, ceza ve infaz kurumlarındaki gençlerden ülkemizin her köşesindeki gençlere kadar geniş bir yelpazede uygulamaya konulan ulusal ve uluslararası projelerle bugüne kadar yüzbinlerce gence ulaşıldığı bildirildi. Her geçen yıl başta dezavantajlı gençler olmak üzere daha fazla sayıda gence ulaşmak için çalışmalara devam ediliyor. Yine Bakanlığın diğer Birimleri vasıtasıyla başta gençlik merkezleri ve gençlik kampları olmak üzere değişik projelerle gençlere ulaşılıyor.
Bu bağlamda Şehirler ve Kültürler - Yörelerimiz Projesi kapsamında Gençlik Merkezinin organizesinde Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Özel Sporcuları ve Ailelerine yönelik Konya gezisi düzenlendi.
Mutlulukları gözlerinden okunan özel sporcuların geziye sırası ile Sultan Hanı, Mevlana Türbesi ve Şehitlik Müzesinin ziyaretlerinin ardında Konya gezisi sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri