Özbağ' da Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

Güncel 12 Temmuz 2018 18:22
Videoyu Aç Özbağ' da Çalışmalar Aralıksız Sürüyor
A
a

Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, ilçe halkının daha modern bir yaşam sürmeleri noktasında hayata geçirdiği projelerin çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

 

         Son olarak Özbağ'ın doğalgaza kavuşması amacıyla kolları sıvayan Başkan Nazmi Ay, yeni bir projenin altına daha imza atmış oldu. Doğalgaz çalışmalarına ilişkin Özbağ Belediyesi'nden yapılan açıklamada ise şu bilgilere yer verildi: "Belediye Başkanı Nazmi Ay, Özbağ'a doğalgaz getirilmesi için gece gündüz demeden var gücüyle çalışarak tüm engellemelere ve dedikodulara rağmen doğalgaz ihalesinin yapılmasını sağlayarak 09.07.2018 tarihinde ana boru döşeme işlemini başlatmıştır. 2018 yılı sonuna kadar Ankara asfaltı altındaki yerleşim yerlerine doğalgaz verileceği planlanmaktadır. Geri kalan kısmına ise 2019 yılında doğalgaz bağlantısı yapılarak kasabanın tamamı doğalgaza kavuşacaktır."
         Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay ise yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "İnsan hayatının en kaçınılmaz gereksinimleri arasında yer alan Doğalgazın Çevre dostu olması zehirlenme riskinin olmaması, diğer yakıtlara göre 15 kat daha ucuz olması, kullanım kolaylığı temizliği ve yaşam konforunun arttırılması gibi nedenlerle ülke genelinde hızla yaygınlaştığı hepimizin malumlarıdır. Özbağ halkı her şeyin en iyisine layıktır. Doğalgazın kasabamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz" ( Haber Merkezi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri