Orhan Yalçınkaya ve Yönetiminden Örnek Davranış!

İlçelerimiz 13 Ocak 2018 13:00
Videoyu Aç Orhan Yalçınkaya ve Yönetiminden Örnek Davranış!
A
a

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya’nın ikili görüşmeleri sayesinde Akçakent’te güzel şeyler oluyor.

Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya; RABVE Uluslararası Yardım Derneği Genel Müdürü Ahmet Topçuoğlu ile yaptığı görüşmeler neticesinde Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya, yönetimden Mutlu Korkmaz ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül Akçakent’te okullara ayakkabı, kıyafet ve kırtasiye malzemeleri yardımında bulunuldu. Ayrıca ihtiyaç sahibi vatandaşlara çok sayıda ayakkabı ve kıyafet yardımında bulunulacak. Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya RABVE Uluslararası Yardım Derneği Genel Müdürü Ahmet Topçuoğlu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül ‘e teşekkür etti.
Başkan Orhan Yalçınkaya’nın Sosyal Medya Hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde; ‘Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak (RABVE) Uluslararası Yardımlaşma Derneği Genel Müdürü sayın Ahmet TOPÇUOĞLU ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne (Okullara) dağıtılmak üzere 100 Adet Mont, 158 Adet Bot ve 80 Adet İlmihal Kitabı ile birlikte İhtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmak 700 Adet Bot, 100 Adet Mont (Çocuklar için) 960 Adet Çorap (Çocuklar için) olmak üzere Toplam 858 Adet Bot, 200 Adet Mont, 960 Adet Çorap ve 80 Adet İlmihal Kitap göndermiştir.
Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya, Dernek Saymanı Mutlu Korkmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül ile birlikte Akçakent’te öğrenim gören öğrencilere dağıtımı yapılmıştır.
(RABVE) Uluslararası Derneği Genel Müdürü Sayın Ahmet Topçuoğlu'na Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Orhan Yalçınkaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bülbül bu davranışından dolayı öğrenciler ve İhtiyaç sahibi vatandaşlar adına teşekkür ettiler”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri