Okul Müdürleri İle Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Güncel 23 Temmuz 2018 16:05
Videoyu Aç Okul Müdürleri İle Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
A
a

Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz başkanlığında 20 Temmuz 2018 tarihinde Kırşehir Merkez Öğretmenevi ve A.S.O toplantı salonunda Merkez ve Merkez İlçeye bağlı Ortaokul ve Lise Müdürleriyle saat 14.00’de aylık mutat yapılmakta olan bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.


Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhsin Kaya ve Şube Müdürü Muhammed Karakaya’nın yanı sıra okul müdürleri katıldı.
Kırşehir İl  Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in başkanlığında gerçekleşen toplantıda, 19.08.2016 tarihinde Başkent Öğretmenevinde İl müdürleriyle yaptığı toplantıyla ilgili notlar okul müdürleri ile paylaşıldı.
 Okulların eğitim öğretim ortamlarının durumları, öğrenci başarıları, devamsızlıklar ve disiplin durumları, rehberlik çalışmaları, proje ve işbirliği çalışmaları, sosyal etkinlik çalışmaları, okul sağlığı çalışmaları, yönetim konusu, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı.
  Okulları ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında koordineli çalışmanın, okullarda oluşabilecek istenmeyen olayların önüne geçilmesi ve olumsuzlukların müdürlük ile paylaşılarak en kısa ve doğru bir şekilde çözümleneceği hususunda çok büyük fayda sağlayacağı belirtildi.
Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Karadeniz, son olarak; okul binalarımızın varsa eksikliklerin tespit edilip, tatil sezonunun verimli değerlendirilerek eğitim öğretim başlamadan gerekli çalışmaların tamamlanması ve okulların eğitim öğretime başlarken hiçbir eksikliğin bulunmaması yönünde okul müdürlerine talimat verdi ve toplantı sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri