Okul Müdürleri İle Aylık Mutat Toplantı Yapıldı

Eğitim 3 Ekim 2017 17:05
Videoyu Aç Okul Müdürleri İle Aylık Mutat Toplantı Yapıldı
A
a

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz başkanlığında 03 Ekim 2017 tarihinde Kırşehir Merkez Öğretmenevi ve A.S.O toplantı salonunda Merkez ve Merkez İlçeye bağlı Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise Müdürleriyle saat 14.00’de aylık mutat yapılmakta olan bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticilerinin yanı sıra okul müdürleri de katıldı.
2017 – 2018 Eğitim öğretim yılının başlamasına müteakip yapılan ve İl Müdürü Şevket Karadeniz’in başkanlığında devam eden toplantıda, okul-veli ilişkisinin sağlanması, çocuklara verilen eğitim ve öğretimin daha üst seviyeye çıkartılması ve başarının artırılması konusunda görüşmeler yapıldı. Mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapıldı.
Okullar ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında koordineli çalışmanın, okulların da oluşabilecek istenmeyen olayların önüne geçilmesi ve olumsuzlukların müdürlüğümüz ile paylaşılarak en kısa ve doğru bir şekilde çözümleneceği hususunda çok büyük fayda sağlayacağı belirtildi.
 
Müdürlük ve Okullar arasında kullanılan iletişim ağının etkili ve düzenli bir şekilde kullanılmasına dikkat edilmesi, okul güvenliğine yönelik gerekli hassasiyetin gösterilerek, öğrenciler arası diyalogların daha yakından takip edilmesi ve okullarda giriş çıkış saatlerine dikkat edilmesi, konularında uyarılarda bulunuldu.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri