Öğretim Üyesi Makedonya’da Sempozyuma Katıldı

Güncel 15 Eylül 2018 10:49
Videoyu Aç Öğretim Üyesi Makedonya’da Sempozyuma Katıldı
A
a

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Nurhan Ölmez’in organizasyon ortağı olarak katıldı.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Nurhan Ölmez’in organizasyon ortağı olarak katıldığı 12. Türk Kültürü, Sanatı ve Kültürel Mirası Koruma Sempozyumu ve Sanat Etkinlikleri Makedonya Kocacık’ta Atatürk'ün dede evi Kızıl Hafız Ahmet Efendi'nin konağında yapılan açılış ile başladı.
30 Ağustos – 6 Eylül 2018 tarihleri arasında Makedonya’da gerçekleşen sempozyum açılışı, sempozyumun diğer ortakları olan Konya Selçuk Üniversitesinden Dr. Ahmet Aytaç, Makedonya Başbakan Başdanışmanı, Milletvekili ve Enstitü Direktörü Prof. Dr. Rubin Zemon, Euro Balkan University Rektörü Prof. Dr. Vesna Matijasevic, Euro Balkan University Vise Rektör ve Direktör Prof. Dr. Aleksander Masieski ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.Sempozyum, Makedonya Hristo Uzunov Müzesi'nde açılan kişisel ve karma sergi ile sona erdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri