Öğrencilere sabah çorbası  

Eğitim 26 Aralık 2017 14:43
Videoyu Aç Öğrencilere sabah çorbası  
A
a
Kırşehir Belediyesi, Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerine sabah erken saatlerde sıcak çorba ikram ediyor. Sabah 07.00 ile 10.00 saatleri arasında ikram edilen çorbalar öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor.
Güne, Kırşehir Belediyesi’nin ikramıyla başlayan öğrenciler, sabah serinliğinde çorbalarını yudumlayarak ders başı yaptı. Yöresel çorbaların ağırlıklı olduğu ikramda her gün farklı bir çorba çeşidi ile öğrencilere hizmet veren Kırşehir Belediyesi, aynı zamanda farklı illerden gelen öğrencilerin yöresel yemekleri tanımalarına imkan sağlıyor.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, amaçlarının öğrencilere biraz olsun katkı sunmak ve yardımcı olmak istiyoruz. Öğrenci kardeşlerimiz okudukları süre içerisinde bizim misafirlerimiz aynı zamanda aileleri tarafından bize emanet edilmişlerdir. Onlar bizim aydınlık yarınlarımız. Eğitimlerine yapabileceğimiz her katkı değerli, amacımız onları en iyi şekilde ağırlamak olduğunu söyledi.
Kırşehir Belediyesi’nin çorba ikramından memnun olduklarını belirten öğrenciler ise “Her sabah evimizden ve yurtlarımızdan kahvaltı yapmadan çıkıyoruz. Okul önünde Kırşehir Belediyesi tarafından sabahları dağıtılan sıcak çorba ikramı sayesinde derslere girmeden önce kahvaltımızı yapıyoruz. Kırşehir Belediyesi’ne çorba ikramı için teşekkür ediyoruz.” dedi.
 
 
 
 
Kaynak : Aşıkpaşa Haber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri