Öğrenciler Kaman İlçesi eski Belediye Başkanı Aslan’ı andı

İlçelerimiz 6 Aralık 2017 11:11
Videoyu Aç Öğrenciler Kaman İlçesi eski Belediye Başkanı Aslan’ı andı
A
a

Kırşehir’in Kaman İlçesi eski Belediye Başkanlarından Turgut Aslan, vefatının 11. Yılında öğrencilerininin düzenlediği programla anıldı.

Merhum Belediye Başkanı öğretmen Turgut Aslan’ın kızı Sevilay Aslan tarafından organize edilen anma etkinliğine Kaman Lisesi mezunları, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan, Sayıştay Üyesi Haydar Kulaksız, Ankara Eski Defterdarı Yeminli Mali Müşavir Tezcan Atay, TÜRMOB Eski Oda Sekreteri Nevzat Akkaya, Kırşehirliler Vakfı Başkan Yardımcısı Sevilay Aslan Dirliktutan çok sayıda öğrencisi katıldı.
Merhum Belediye Başkanı Aslan’ın öğrencilerinden Zeki Yürekli anma etkinliğinde yaptığı konuşmasında, merhumun farkı fark ettiğini ve öğrencilerine de bu noktada daima telkinlerde bulunduğunu söyledi.
Anma törenine katılan Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin ise merhum Aslan’ı Belediye Başkanlığı yaptığı dönemlerde vatanını, milletini, şehrini ve şehrinin insanlarını seven bir insan olarak tanıdığını ifade etti.
Program merhum Belediye eski Başkanı Turgut Aslan için okunan Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasının ardından son buldu. (İHA)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri