Neşet Ertaş türküleri ile Kırşehir özlemini biraz da olsa hafiflettiler!

Güncel 30 Temmuz 2018 16:19
Videoyu Aç  Neşet Ertaş türküleri ile Kırşehir özlemini biraz da olsa hafiflettiler!
A
a

Pendik Kırşehirliler derneğinin organizasyonu ile, hafta sonu gerçekleştirilen, 14. Geleneksel piknik etkinliğine oldukça geniş bir katılım sağlandı.

Tuzla Akfırat piknik alanında gerçekleşen programa Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, MHP Pendik ilçe Bşk. Yüksel Cebe, Akçakent Bld. Bşk. Yılmaz Kılıç, Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Orhan Yalçınkaya Akparti Akçakent ilçe Bşk. Nejdet Yıldız, Ak Parti Akçakent meclis üyesi Süleyman Kılıç, Fatih Mahallesi ismail Yeşilyurt abimize, Ömeruşağı köyü muhtarı Arslan Arslan, Akçakent Gazetesi Sahibi Umut Türkay, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile Çok sayıda Kırşehir’li katıldı.

Dernek Başkan Vekili Cemil Baştuğ’un ve Dernek Yöneticilerinin gayretleri ile yapılan program Şair Kazım Erdem’in sunumu ile muhteşem bir şekilde geçti. Düz-Kar Sigorta Sahibi Bayram Düz’ün çocukları eğlendirmeye yönelik oyunlar neşeli dakikaların geçmesine neden oldu. Çekilişler ile hediyeler sahiplerine ulaştı. Neşet Ertaş türküleri Kırşehir’in özlemini biraz da olsa hafifletti.

Pikniğe katılanlar konuşmalarında Sazıyla, sözüyle, şiirleri ve türküleri ile muhteşem bir program hazırlayan Kırşehir’liler Derneğine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız dediler.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri