Muzaffer Aslan, vefa yemeği düzenledi

Güncel 4 Haziran 2018 18:39
Videoyu Aç Muzaffer Aslan, vefa yemeği düzenledi
A
a

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Avukat Muzaffer Aslan tarafından, dava adamlarına vefa yemeği düzenlendi.

Başkan Aslan, 17 yıllık AK Parti tarihinde katkıda bulunan İl ve İlçe Başkanları ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına verdiği "vefa yemeğinde, birlik ve beraberliğin ortaya konulduğunu belirterek, "Bu yemek kenetlenmeyi gösteriyor. Bu yemek kardeşliği gösteriyor. Katılanlara şükran borçluyuz. Allah razı olsun hepinizden. Bizim kalbimizi okuyorsunuz güzel insanlar. 

             Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'nin de katkılarıyla AK Parti'ye 17 yıldır emeği geçmiş çok kıymetli dava dostlarınızı teşekkür ediyorum. Dava arkadaşlarımızı unutmamak onlara selam sabah vermek onlarla hasbihal etmek için bir araya geldik" dedi.

             Başkan Muzaffer Aslan'ın düzenlediği yemeğe AK Parti Milletvekili Adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Gençlik Kolları İl Başkanı Mehmet Akkuş, Kadın Kolları İl Başkanı Meryem Düğer ve kuruluşundan bugüne emeği geçen partililer katıldı. 

              Kurucu İl Başkanı Adem Özbağlı'nın konuşmasıyla kuruluş günlerine özgü olan heyecan artarken parti kurucularımızdan Hızır Yağmur'un klasik ve geleneksel konuşması da partililerin şuurunu arttırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri