Murat Girgin, Öğrencilere Yılsonu Karnelerini Dağıttı

Güncel 9 Haziran 2018 13:54
Videoyu Aç Murat Girgin, Öğrencilere Yılsonu Karnelerini Dağıttı
A
a

2017-2018 Öğretim yılı sonu Karne Töreni Kaman Faik Güngör İlkokulunda düzenlendi.

Düzenlenen karne törenine Kaymakamımız Murat Girgin, Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İman, Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
  
Kaman Faik Güngör İlkokulunda düzenlenen karne töreninde Kaman Kaymakamı Murat Girgin sınıfları dolaşarak mezun olan 4.sınıf öğrencilerine ve 100 tam puan alan öğrencilere karnelerini verdi.
 
Kaman Kaymakamı Murat Girgin yaptığı konuşmasında ''Ülkemizi daha güzel yarınlara taşıyacak yeni nesillerimizin yetişmesinde en büyük güç okullarımız ve öğretmenlerimizdir. Çocuklarımıza kültürümüzü, tarihimizi, maddi ve manevi değerlerimizi nitelikli bir eğitim süreciyle aktarabileceğimizin bilincindeyiz. Bu bilinçle evlatlarımızı yetiştirmek ve ülkemizi çağın ilerisine taşımak için bizler de idareciler ve öğretmenlerimizle birlikte büyük bir gayret içerisindeyiz. Yorucu bir eğitim-öğretim yılının ardından tüm öğretmen ve öğrencilerimize aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir şekilde güzel bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum.''  dedi.,
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri