Muhteşem Organizasyon!

Güncel 27 Ağustos 2018 14:36
Videoyu Aç Muhteşem Organizasyon!
A
a

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği geçtiğimiz hafta sonu muhteşem bir organizasyona imza attı!"

Akçakent Eğitim Kültür ve Yardımlaşma derneği 25.08.2018 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları ile İstanbul'da bulunan Kırşehirliler Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği, Tepefakılı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Hamzabey Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile ortaklaşa düzenlediği 2.AKÇAKENT İLÇESİ TANIŞMA, KAYNAŞMA DAYANIŞMA festivaline katılım oldukça yoğundu. 
Akçakent ilçesi Eskiyurt Mesire alanında düzenlenen programa;
İYİ Parti Kurucular kurulu üyesi Fuat YILDIRIM, İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı  Müfit GÖÇEN, İYİ Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Nuri ARAZ, AK Parti Ankara İl Başkan Yrd. Mehmet DOĞANAY, MHP Pendik İlçe Başkanı Yüksel CEBE, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz KILIÇ, Akçakent AK Parti İl Daimi Encümeni Özer BEKTAŞ, Akçakent Eski Belediye Başkanı  Bekir TÜRKAY, Mahsenli Beldesi eski Belediye Başkanı Kadir PETEK, Akçakent MHP İlçe Başkanı Mehmet GÜNER, Akçakent İYİ Parti İlçe Başkanı Uğur AYTEKİN, Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal KAYA, Kocaeli Kırşehirliler Derneği Başkanı Fatih SOYLU, İstanbul Kırşehirliler Derneği Başkanı Tuncay ÇELEBİ, Çiçekli Köyü Derneği Başkanı Tevfik KILIÇ, Ayvalı Köyü Derneği Başkanı Abidin BARAN, Kilimli Köyü Derneği Başkanı  Doğan BÜLBÜL'e, Tepefakılı Köyü Derneği Başkanı Celal DEMİR, Hamzabey Köyü Derneği Başkanı Münir ÖZDEMİR, Güllühüyük Köyü Derneği Başkanı Halit DENİZ, Antalya Finike'den iş adamı Mehmet (Çavuş) AYTEKİN, Ankara'dan iş adamı Cesur ARSLAN, İstanbul'dan iş adamı sayın Halil ÖZCAN, Ankara'dan  eski EÜAŞ Daire Başkanı Şenol YALÇINKAYA, Ankara'dan Ahi Emlak sahibi Oktay ÇELEN, İstanbul'dan Adige Karot Ltd. Şti. sahibi Yücel DEMİR, Köy ve Mahalle Muhtarları ile vatandaşlar katıldılar. 
 
Şair Kazım Erdem’in muhteşem sunumu ile başlayan festival ilizyonist Faruk’un sahne showları ile keyifli dakikalar yaşanmasına neden oldu. Program şiirler ile türkülerle devam etti. kemancı Vedat Öz’ün seslendirdiği Neşet Ertaş türküleri büyük beğeni topladı.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri