Müfit Göçen'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Güncel 30 Ağustos 2018 10:36
Videoyu Aç Müfit Göçen'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
A
a

Kırşehir İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı yayınladı.

İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen yayınladığı mesajda: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922 de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız kurtarılmış, Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.
             Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.
            Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan milli mücadele sonucunda kazandığı bağımsızlığını, milli birlik ve beraberlik anlayışıyla her zaman koruyacaktır.
             Bu gün millet egemenliğine dayalı demokratik bir ülke olan Türkiye Cumhuriyeti,  büyük önderin işaret ettiği “ Muasır Medeniyet Seviyesine” mutlaka ulaşacaktır.
             Bu düşüncelerle tüm halkımızın 30 ağustos Zafer Bayramını ve Silahlı Kuvvetler Günü`nü kutluyor, bu topraklarda hür ve kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta Devletimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kere daha hürmet, minnet ve şükranla anıyorum”   dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri