Minik Yüreklerden Mehmetçiklerimize Anlamlı Destek

Güncel 1 Mart 2018 14:48
Videoyu Aç Minik Yüreklerden Mehmetçiklerimize Anlamlı Destek
A
a

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Dr. Meral KılıçözüAnaokulu’nun öğretmen ve velilerin düzenlediği “Ana Kucağından Asker Ocağına “isimli proje kampanyasına katıldı.

Başkan Bahçeci,” Dr.MeralKılıçözü Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velileri “Ana kucağından Asker ocağına “ isimli projesi ile Kahraman Askerlerimize bere ve atkı örmüşler, güzel resimler ve anlamlı notlar da koymuşlar, bir kısmı Bingöl’deki ki bir kısmı da Afrin’de ki Askerlerimize ulaştırılacak.”

Başkan Bahçeci “Ulusal bir konu ile ilgili, askerimizin terörle mücadele ettiği hem sınır içinde , hem sınır dışında Zeytin Dalı hareketinin devam ettiği bir süreçte kahraman askerlerimize , bu yaşlarda onları soğukta korumak için bere , atkı ihtiyaçları yok ama sembolik olarak böyle bir iş yapmaları gerçekten çok kıymetli bu projeyi düşünen ve hazırlayan hocalarımızı tebrik ediyorum. Katkı sağlayan velilerimize teşekkür ediyorum.”

Başkan Bahçeci,” Çocuklarımıza vatan sevgisinin oluşması bu yaşlarda, bunun farkına varmaları geleceğimiz adına son derece kıymetli diye düşünüyorum. Emeklerine teşekkür ediyoruz. Haftaya Cuma günü ’de biz Kilis’e gideceğiz askerlerimize moral için Kırşehir, Aksaray, Kırıkkale ve Kayseri ile birlikte dört belediye başkanı Afrine gideceğiz. Afrine giderken bere,atkı ve destek için yapılanlardan oraya götüreceğiz. Okul müdürümüze, öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz dedi. “

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri