Milliyetçi Hareket Partisi Boztepe ve Budak Ziyareti

Güncel 11 Haziran 2018 15:44
Videoyu Aç Milliyetçi Hareket Partisi Boztepe ve Budak Ziyareti
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif KILIÇ'ın da katıldığı heyet; Boztepe'de büyük ilgiyle karşılandı.

 Yapılan ziyarette güç ve moral bulan Oğuz SULUSARAY, Boztepelilerin sorunlarını ve beklentilerini dinleyerek seçim beyannamesini ve Cumhur İttifakını anlattı. Çiftçilerin kullandığı mazot üzerindeki vergilerin kaldırılacağını ve sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten KDV alınmayacağını, tohum, fide ve ilaç gibi girdilerin vergi yükünün düşürüleceğini belirtti.

 Boztepe ziyaretinin ardından, MHPliler Budak köyüne geçti. Budaklıların Cumhur İttifakına ve MHP'ye olan güvenleri, ülkenin geleceğinin emin ellerde olacağını gösterdi. Burada da halk ile uzun süre sohbet eden SULUSARAY; tarım ve hayvancılığın ülke ekonomisindeki önemini belirtti. Ziyaretler sırasında, “sıcakkanlı karşılamanız ve güler yüzünüzle bize güç verdiniz” diyen MHP Kırşehir milletvekili adayı Oğuz SULUSARAY Budaklılara teşekkür etti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri