Milletvekilleri Turan ve İlhan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Güncel 31 Temmuz 2018 11:41
Videoyu Aç Milletvekilleri Turan ve İlhan’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
A
a

Ankara’da Kırşehirlilerin sesi olan Mucur Havalisi Derneği mecliste vekil seçilen Hacı Turan’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mucur Havalisi Derneği Başkanı Ramazan Baltacı ve Yönetim Kurulu üyeleri vekil seçilen Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve aslen Kırşehirli Ankara milletvekili Hacı Turan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunarak birlik beraberlik mesajları verdiler.
         Ziyarette konuşan CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan: “ Hemşerilerim ziyareti beni çok mutlu etti. Desteklerini her zaman hissettim hissetmeye devam ediyorum. Gerek Kırşehir olsun gerek Ankara’da yaşayan Kırşehirlilerin birlik ve beraberliği için elimden geleni yapacağım. Kırşehir’imizin güzelleşmesi gelişmesi için mecliste neler yapılması gerekiyorsa onu yapacağımdan hemşerilerimin emin olsun. Kapım her zaman Kırşehirli hemşerilerime açıktır” ifadelerini kullandı.
Kırşehirli AK Parti Ankara milletvekili Hacı Turan ise açıklamalarında“ Bizleri mecliste ki odamda yalnız bırakmayarak gelen Kırşehirli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Bu dönem Allah nasip etti. Ankara’dan milletvekili olduk. Ama hemşerilerim şunu unutmasınlar ki Ankara için ne kadar çalışırsam Kırşehir için de o kadar çalışacağım. Kırşehir’in gelişmesi büyümesi için tüm projelerde yer alacağım. Mucur Havalisi Derneğine ziyaretleri için tekrar çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanınızdayım” dedi.Mucur Havalisi Derneği Başkanı Ramazan Baltacı yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek “ Biz Kırşehirliler olarak Ankara’da birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Siyasi görüş ayrımı yapmadan hemşerilerimizle beraber çalışarak Kırşehir için somut projeler üretmeliyiz. Biz bu bağlamda mecliste Kırşehirli hemşerilerimizi ziyaret ederek onların her zaman destekçisi olduğumuzu ve her türlü proje ve çalışmada yanlarında olduğumuzu söyledik. Her şey Kırşehir için her şey birlik ve beraberliğimiz için” dedi. (Haber Merkezi)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri