Milletvekili Arslan ve Rektör Karakaya Pilot Üniversite Sürecini Değerlendirdi

Güncel 6 Ocak 2018 11:36
Videoyu Aç Milletvekili Arslan ve Rektör Karakaya Pilot Üniversite Sürecini Değerlendirdi
A
a

Ahi Evran Üniversitesi'nin ve Kırşehir'in gelişmesi adına sürekli siyasetçi ve bürokratlar ile iletişim halinde olan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, bu kapsamda görüşmelerine hızla devam ediyor.

Yapmış olduğu projelerle Kırşehir'e, destekleriyle de Ahi Evran Üniversitesi'ne çok önemli katkılar sağlayan Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan, 5 Ocak 2018 tarihinde Rektör Karakaya’yı ziyaret etti.

Rektörlük makamında bir araya gelen Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan ve Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, pilot üniversite sürecini ve bu sürecin Kırşehir'e ve bölgeye yapacağı katkıyı değerlendirdi. Ahi Evran Üniversitesinin pilot üniversite seçilmesi ile birlikte bölgesinde öne çıkan bir üniversite olduğunu dile getiren Rektör Karakaya, Milletvekili Mikail Arslan ile  Ahi Evran Üniversitesi ve Kırşehir'in gelişmesi için karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. Ahi Evran Üniversitesinin Kırşehir'e ve bölgesine katma değer sağlayan bir üniversite olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Milletvekili Mikail Arslan, başarılı çalışmalarından dolayı Rektör Karakaya’yı tebrik etti. Milletvekili Mikail Arslan’ın ziyaretinin kendisini mutlu ettiğini ifade eden Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, desteklerinden dolayı  Milletvekili Mikail Arslan’a teşekkür etti

1000
icon
Halil 6 Ocak 2018 14:25

Rektör Hoca Aslan Vekile sormadın mı ? Üniversiteyle şehir arasına Raylı Sistem yapacaktın ne oldu demedin mi ?

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri