Mikail Arslan, Şevket Karadeniz'i Ziyaret Etti

Güncel 6 Ocak 2018 11:44
Videoyu Aç Mikail Arslan, Şevket Karadeniz'i Ziyaret Etti
A
a

Kırşehir Ak Parti Milletvekili Mikail Arslan Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile bir toplantı gerçekleştirildi.

Milletvekili Arslan,  brifing aldığı toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in Kırşehir eğitimi hakkında yaptığı sunumuyla başladı daha sonra Milletvekili Arslan’ın konuşması ile devam etti. Milletvekili Arslan, konuşmasında; mülteci öğrencilerin eğitimine yönelik geniş kapsamlı bir çalıştay yapılmasının yaralı olacağını, eğitimdeki iyi örneklerin basın ve kamuoyu ile paylaşılmasını, yapılan çalışmaların bakanlığa rapor olarak sunulmasının yaralı olacağını belirtti.
Eğitim Öğretim kalitesinin yükseltilmesi ve farkındalık oluşturulması, eğitimde iyi örnekler ve proje çalışmaları yer alacağı geniş kapsamlı bir program düzenlenmesi gerektiğini belirtti.
 Kırşehir de eğitim alanında tamamlanan, devam eden ve hazırlanan projelere değindi.
            Kırşehir eğitiminin daha yüksek bir seviyeye ulaşması için alınması gereken tedbirlerin ve fiziki şartların iyileştirilmesi gerektiğini söyleyerek önemli konular hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.
 
 Arslan, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’e verdiği brifingden dolayı teşekkür etti ziyaret sona erdi.(HABER MERKEZİ)
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri