Mikail Arslan, incelemelerde bulundu

Güncel 3 Nisan 2018 13:48
Videoyu Aç Mikail Arslan, incelemelerde bulundu
A
a

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, hafta sonu Kırşehir’de incelemelerde bulundu.

Biyogaz Tesisi çalışmalarını ve Çiçekdağı-Büyükteflek arasındaki yolun alt yapı zemin çalışmalarını inceleyen Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Biyogaz Tesisi çalışmalarını İl Özel idaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Yol ve Ulaşım Hizmeteri Müdürü Ahmet Bayır ve İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü H.Ömer Sert ile Çiçekdağı-Büyükteflek arasındaki yolun alt yapı zemin çalışmalarını ise Çiçekdağı İlçe Kaymakamı Nurbaki Yalçın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ahmet Bayır, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü H. Ömer Sert ve AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Hasan Hakanoğlu ile inceleyen Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, yaptığı incelemeler hakkında şunları paylaştı:

“İlimiz Merkez Körpınar Köyü Mevki’nde bulunan Mülkiyeti İl Özel İdaresi’ne ait olan 18.945,25 metrekare yüz ölçümüne sahip arazide Biyogaz Tesisi çalışmalarını İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Yol ve Ulaşım Hizmeteri Müdürü Ahmet Bayır ve İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü H. Ömer Sert ile birlikte yerinde inceledik. Yüklenici firma olan Ankara İnşaat LTD. ŞTİ firması yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldık. Bu yıl Eylül aylarında hizmete alınması planlanan yatırımın 6 milyon Euro’ya maal olması ve tesiste 15 personelin çalışması planlanmaktadır. Kırşehirimize hayırlı olsun.

Çiçekdağı-Büyükteflek arasındaki yolun alt yapı zemin çalışmalarını; Çiçekdağı İlçe Kaymakamı Sayın Nurbaki Yalçın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Bektaş Aydoğan, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Sayın Ahmet Bayır, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Sayın H.Ömer Sert ve AK Parti Çiçekdağı İlçe Başkanı Sayın Hasan Hakanoğlu ile yerinde incelemeler yaparak, yapılması planlanan (B.S.K ) Bütümlü Sıcak Asfalt çalışmaları hakkında istişarede bulunduk diyerek sözlerini sonlandırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri