MHP'de Kılıç Rüzgarı, ‘Ülküde Birlik’  konseri ile devam etti

Politika 30 Mayıs 2017 10:36
Videoyu Aç MHP'de Kılıç Rüzgarı, ‘Ülküde Birlik’  konseri ile devam etti
A
a

Arif Kılıç,  göreve başlar başlamaz partisinin etkinliklerine hız verdi. ‘Ülküde Birlik’ konseri ile ülkücüler birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.

Kılıç Rüzgarı,  ‘Ülküde Birlik’  konseri ile devam etti
Geçtiğimiz günlerde MHP Kırşehir İl Başkanlığına Arif Kılıç’ın getirilmesiyle birlikte esmeye başlayan ‘Arif Kılıç Rüzgarı’  ‘Ülküde Birlik’ konseri ile devam etti.

KONSER BİRLİKTELİĞİ PEKİŞTİRDİ 
Görevine başlar başlamaz birlik ve beraberlik çağrısında bulunan MHP İl Başkanı Arif Kılıç’ın atanmasının hemen ardından Ünlü Sanatçı Osman Öztunç tarafından ‘Ülküde Birlik’ etkinliği kapsamında verilen konserle Kırşehir’deki bu birliktelik pekiştirildi.

ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ 
5 Mayıs Perşembe günü saat 19.30’da Kent Parkta verilen Osman Öztunç konseri vatandaşlar tarafından büyük ilgi görürken, geçmişte yaptığı iki dönem il başkanlığında dik duruşu ve seviyeli siyaseti ile bilinen MHP İl Başkanı Arif Kılıç’ın göreve başlamasına çok az bir süre olmasına rağmen siyasi çalışmalara hız vermesi dikkat çekiyor.

PARTİ ESKİ GÜCÜNE KAVUŞACAK
Geçtiğimiz dönemde başarılı bir şekilde görevini yürüten MHP İl Başkanı Arif Kılıç’ın seviyeli bir çalışma yürütecek olması partililer ve vatandaşlar arasında sevinçle karşılanırken, partilerini yapacakları çalışmalar ile tekrar eski gücüne kavuşturacaklarını ifade eden İl Başkanı Arif Kılıç, “ İlk önce partimizde birlik ve beraberliği sağlayacağız. Yapacağımız çalışma ve etkinliklerle partimizi Kırşehir’de eski gücüne kavuşturacağız. Bunun için tekrar değerli büyüklerimi, ülküdaşlarımı bu ülke için bende varım diyen kadir şinasi Kırşehir Halkı’na sesleniyorum. Gelin partimiz çatısı altında toplanalım” dedi.
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri