MHP’de ‘Kılıç Rüzgarı’ esiyor!

Politika 22 Mayıs 2017 09:02
Videoyu Aç MHP’de ‘Kılıç Rüzgarı’ esiyor!
A
a

Dik duruşu, seviyeli siyaseti ile ülkücü camia ve Kırşehirlilerin “Arif Başkanı” göreve başlar başlamaz birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. 

Göreve başlar başlamaz birlik çağrısında bulunan ve geçmişte yaptığı iki dönem il başkanlığında dik duruşu ve seviyeli siyaseti ile tanınan MHP İl Başkanı Arif Kılıç, “ Ülkücü harekete ve partimize katkı sağlamak isteyenlere kapımız sonuna kadar açık olacaktır” dedi.
KIRŞEHİR- 2003-2009 yılları arasında Milliyetçi Hareket Partisinin Kırşehir’de iki dönem il başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Arif Kılıç’ın tekrar MHP İl Başkanlığına getirilmesi ile birlikte ‘Kırşehir Siyaseti’nde ‘Arif Kılıç rüzgarı’ esmeye başladı.

SEVİNÇLE KARŞILANDI
Geçtiğimiz dönemde başarılı bir şekilde görevini yürüten MHP Merkez İlçe Başkanlığına Celal Türkmen ve MHP İl Başkanlığına ise Arif Kılıç’ın getirilmesi vatandaşlar ve partililer arasında sevinçle karşılandı.

DİK DURUŞLU SİYASET YÜRÜTÜYORDU
2003-2009 yılları arasında il başkanlığı görevini yürütürken özellikle dik duruşu ile dikkat çeken  Arif Kılıç’ın bizzat MHP Genel Merkezi tarafından makama çağrılarak tekrar il başkanlığı görevine atanması “ MHP tekrar eski gücüne kavuşarak parti içerisinde birlik ve beraberlik sağlanacak” yorumlarının yapılmasına yol açtı.

BİRLİK MESAJI VERDİ
İl Başkanlığı döneminde partisinde kitap okuma seansları düzenlemesi ile de tanınan Arif Kılıç görevini teslim alır almaz sosyal medyadan ülkücü duruşa yaraşır bir şekilde çağrıda bulundu. Birlik ve beraberlik mesajı veren MHP İl Başkanı Kılıç, “Geçmişte yaşananlar geride kaldı. Ülkücü harekete ve partimize katkı sağlamak isteyenlere kapımız sonuna kadar açık olacaktır” dedi.

PARTİ ÇATISI ALTINDA TOPLANALIM
Partililerine seslenen Kılıç, “Dün yaşananları geride bırakarak Milliyetçi Hareketin kurumsal kimliğine zarar vermemeye herkesin özen göstermesini istiyorum. Şahıslar gelip geçicidir, Değerli büyüklerimi, ülküdaşlarımı bu ülke için bende varım diyen kadir şinas Kırşehir Halkı’nı partimiz çatısı altında toplanmaya çağırıyorum” dedi.
 
1000
icon
ERDAL URGAN 22 Mayıs 2017 12:57

Allah hayirli ugurlu etsin olmasi gerekende buydu hayirli olsun

1 1 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri