Metin Ülgen Kaya'dan Ramazan Baykara'ya Ziyaret

Güncel 7 Nisan 2018 16:25
Videoyu Aç Metin Ülgen Kaya'dan Ramazan Baykara'ya Ziyaret
A
a

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Metin Ülgen Kaya, Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara'yı Makamında Ziyaret Etti.

Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve İl Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürüm Ramazan Baykara’yı makamında ziyaret etti.
           
Ziyarette; 2014/10 sayılı Başbakanlık genelgesi ile yürürlüğe giren “Finansal Erişim, Finansal Eğitim, Finansal Tüketicinin Korunması Stratejisi ve Eylem Planı”nın Aile ve Kadın başlıklı eylem grubunda belirtildiği üzere hedef gruplardan biri olan ev hanımlarına yönelik, Finansal eğitim programlarının geliştirilmesi, Finansal konuların ve risklerin anlaşılması ihtiyacına yönelik farkındalığın artırılması amacıyla faaliyetlerin gerçekleştirilmesi görevi Bakanlığımıza verilmiştir. Bu çerçevede, 19 Nisan 2018 tarihinde Kırşehir'de “ Ev hanımlarına yönelik Finansal Okuryazarlık ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi Semineri” düzenlenmesi planlanmakta olup bahse konu seminerde Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü temsilcileri ve diğer Müdürlüklerin de katılımıyla kadınların ekonomik güçlenmesini sağlayan teşvik ve destekler hakkında bir panel gerçekleştirilecektir. Bu bağlamda gerçekleştirilecek olan panel hakkında Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve İl Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal ile birlikte görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara; “Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve İl Müdür Yardımcısı Ahmet Hamdi Ünal’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti”.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri