Metin İlhan’dan Rektör Karakaya’ya Ziyaret

Güncel 1 Eylül 2018 15:15
Videoyu Aç Metin İlhan’dan Rektör Karakaya’ya Ziyaret
A
a

İkili iş birliklerini ve ünversite-şehir iletişimini önemseyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı, Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan ziyaret etti.

İkili iş birliklerini ve ünversite-şehir iletişimini önemseyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı, Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan ziyaret etti. 31 Ağustos 2018 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin adından başarısı ile söz ettirdiğini ve bu başarısına yenilerini ekleyeceğine inandığını söyledi. Üniversitemizin gelişimi, akademik ve fiziki durumu ile yeni eğitim-öğretim dönemi çalışma planları hakkında Dr. Metin İlhan’a bilgiler veren Rektör Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Kırşehir ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi için yapılabilecek her türlü çalışmada yer almaktan mutlu olacağını belirten Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan, Rektör Karakaya’ya nazik ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri