Metin İlhan'a İstanbul Et Çalışanlarından Tam Destek Geldi

Güncel 7 Haziran 2018 17:03
Videoyu Aç Metin İlhan'a İstanbul Et Çalışanlarından Tam Destek Geldi
A
a

24 Haziran'da yapılacak olan Genel seçimler nedeniyle CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan'a İstanbul Et çalışanlarından tam destek geldi.

24 Haziran'da yapılacak olan Genel seçimler nedeniyle CHP Kırşehir Milletvekili Dr. Metin İlhan'a İstanbul Et çalışanlarından tam destek geldi.
İstanbul Et çalışanları ortak bir açıklama yaparak şu açıklamalarda bulundular;  "Biz hayvancılığın, çiftçiliğin, dış ticaretin ve ülke ekonomimizin gelişmesi için TAMAM diyor, ve de Kırşehir'de Dr. Metin İlhan'a canı gönülden çalışacağız. Çünkü Sayın Metin İlhan Türkiye’yi ayrıştıran değil, bütünleştiren anlayış içerisinde olduğu görülmekte. Bazı adaylarda olmayan vasıf ve yetenek Metin İlhan'da görülmektedir.
 Ve bazı adayların düşündüğünü düşünmeyen Dr. Metin İlhan bugün ülkemizde sevginin, hoşgörünün, saygının egemen kılınmasında büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini kendisine bir yaşam biçimi kılmaktadır. Sayın İlhan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyet’ini ayrıştıran değil ve Sayın İsmet İnönü’nün inşa ettiği Lozan’ı koruyup koruyacağına yürekten inanmaktayız. Cumhuriyet Halk Partisi kitle partisidir. İnsanların ırkına, mezhebine, rengine bakmaksızın her kesimi kucaklayan bir anlayış içerisinde olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu anlamda Sayın Genel Başkanımıza merkez yönetim kurulu üyelerimize ve parti meclisimize Kırşehir Gençlik Kolları olarak yürekten teşekkür ediyoruz. Böyle saygın,  entelektüel bir bilim insanını CHP Kırşehir Milletvekili adayı gösterilmesini yürekten teşekkür ediyoruz. Tüm Kırşehir'de yaşayan halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandılar.
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri