Meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz

Güncel 8 Kasım 2017 16:21
Videoyu Aç Meslektaşımıza yapılan saldırıyı kınıyoruz
A
a

Aşıkpaşa Gazetesi Yönetimi olarak “1969 Kırşehirspor İkinci Başkanına yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü 2 nolu sahada antrenman yapan 1969 Kırşehirspor futbol takımının İkinci Başkanı Y. A.’ya yapılan saldırı şiddetle kınıyoruz.  
Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü lokalinde Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol liginde mücadele eden 1969 Kırşehirspor Kulüp İkinci Başkanı Y. A. ve Yeni Çayağzıspor Kulübü 2. Başkanı F.B., arasında sözlü tartışma yaşandı. Bunun üzerine sahaya giren Y. A., T.K., F.B., G.Y., ve isimleri tespit edilemeyen kişiler tarafından soyunma odası girişinde Y. A.’yıbeyzbol sopaları ve taşlarla darp ettikleri iddia edildi. Hastanede tedavisi devam eden Kırşehirspor’un sevilen başkanına geçmiş olsun dileklerimizi iletirken bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. Yapılan saldırıyı kınarken sporun sosyal bir aktivite olduğunu şiddet içerikli olmadığını aynı zamanda yenen ve yenilen tarafın olacağını bir kez daha vurguluyoruz.
 
 
1000
icon
Geçmiş.olsun 9 Kasım 2017 08:14

Kardeşimize.yapilan saldırıyı.kiniyoruz.sporda.siddete son kampanyası başlatalım..

0 0 Cevap Yaz
Geçmiş olsun

Her iki Tarafada geçmiş olsun fakat duyduğumuza göre işin sporla ilgisi yokmuş. İki kişinin arasını bozmak isteyen bazı kişilerin dedikodusu fitnesi sonucu kişisel istenmeyen bir tartışma.

0 0
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri