Memuriyete Atanan Gençlerden Vali Şentürk'e Ziyaret

Güncel 21 Şubat 2018 17:01
Videoyu Aç Memuriyete Atanan Gençlerden Vali Şentürk'e Ziyaret
A
a

Kırşehir' de devletimizin koruması altında yetişen ve kura sonucu kamu kurum ve kuruluşlarına atamaları gerçekleşen gençler Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara öncülüğünde gerçekleşen ziyarette konuşan Vali  Necati Şentürk, kimsesiz çocuklarımızın devlet koruması altında terbiyeli, edepli, devletine ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştiklerini söyledi.

Kırşehir'de sosyal hizmet kurumlarında yetişen 20 gencin kura sonucu devlet kadrosuna atandığını belirten Vali  Necati Şentürk, “Devletimizin koruması altında, sosyal hizmet kurumlarında yetişen kimsesiz çocuklarımızdan efendi olanlar, herhangi bir suç işlemeyenlerin neredeyse tamamı iş sahibi oluyor. Devletimizin atamasını gerçekleştirdiği gençlerimiz iş sahibi oluyor, evleniyor, devletimiz için hayırlı işlerde bulunuyorlar. Kırşehir’deki kurumlarımızda yetişen gençlerimiz son derece saygılı, donanımlı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan bir şekilde yetişmektedirler. Atanan gençlerimizin işlerinde davranışlarıyla, çalışkanlılıklarıyla örnek olacağından şüphem yoktur. Allah devletimize zeval vermesin. Hepinize görev hayatlarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret,Şentürk  ve gençler arasında yapılan sohbet ile sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri