MEM’den Ayrılan Yönetici ve Müfettişlere Veda Yemeği

Güncel 13 Eylül 2017 16:16
Videoyu Aç MEM’den Ayrılan Yönetici ve Müfettişlere Veda Yemeği
A
a

Kırşehir Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz başkanlığında, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ayrılan yönetici ve müfettişlere yemek programı düzenlendi.

Kırşehir Merkez Öğretmenevinde düzenlenen programa; İl Müdürü Şevket Karadeniz, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Bakanlığa atanan Maarif Müfettişleri Başkanı Bekir Tekcan, Başkan Yardımcısı Ergin Öçsoy, müfettiş İsa Güzel ve Müdürlüğümüzde Şube Müdürü olarak görev yapan ve emekliye ayrılan Mustafa Çelik ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ve müfettişler katıldı.
Programda konuşma yapan İl Müdürü Şevket Karadeniz; “Kırşehir’imizin ve Ülkemizin eğitimi için elinden gelen bütün gayreti göstererek çocuklarımızın en iyi şekilde yetiştirilmesi hususunda büyük bir özveri ile yılmadan usanmadan siz mesai arkadaşlarıma eğitime yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda Allah yardımcınız olsun diyerek başarılar diliyorum” dedi.
 
İl Müdürü Şevket Karadeniz, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden ayrılan yönetici ve müfettişlerimize Kırşehir’deki yapmış oldukları hizmetlerden dolayı birer plaket verdi ve program sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri