Mehmetçiklerimiz İçin Hatay’a Gidecekler

Güncel 6 Şubat 2018 16:59
Videoyu Aç Mehmetçiklerimiz İçin Hatay’a Gidecekler
A
a

Ana Ocağından, Peygamber Ocağına Kırşehir Şehit Aileleri Derneği, Uzmanlar Federasyonu, Muharip Gaziler Derneği ve Malül Gaziler Derneği ile Zeytin Dalı harekatı operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek için bir araya geldiler.

Şehit Aileleri Derneği’nde bir araya gelerek basın açıklaması yapan Kırşehir Şehit Aileleri Derneği, Uzmanlar Federasyonu, Muharip Gaziler Derneği ve Malül Gaziler Derneği Hatay’a gideceklerini bildirdiler.

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan şu ifadelere yer verdiler: “Kırşehir Şehit Aileleri Derneği, Uzmanlar Federasyonu, Muharip Gaziler Derneği ve Malül Gaziler Derneği ile Zeytin Dalı harekâtı operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek için Sayın vali babamız Necati Şentürk'ün katkılarıyla Şehit ailelerimiz, Gazi Ailelerimiz ve Uzman çavuşlarımızla 09 Şubat 2017 Cuma günü Hatay iline gideceğiz.  Misaki Milli sınırlarımızın güvenliğini sağlamak her türlü terör tehdidini ortadan kaldırmak ve Afrin' de yaşayan Arap, Kürt, Türkmen kardeşlerimizi terör baskısından, zulmünden kurtarmak amacıyla başlattığımız Zeytin dalı operasyonunu milletçe var gücümüzle destekliyoruz. Verilen her türlü göreve STK temsilcileri olarak hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Allah Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun, 80 milyonun duaları, destekleri, gönülleri onlarla... Dosta güven düşmana korku salan bu operasyonda askerimiz büyük bir başarıyla hedefine ilerliyor, şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyoruz. Başkomutanımızın kararlılığı, analarımızın duaları, ordumuzun kudretiyle operasyonun zaferle sonuçlanacağına inancımız tamdır. Türkiye cumhuriyeti büyük bir devlettir. Tarihten bu yana gücüyle, kudretiyle, mazlumlara karşı şefkatiyle, milli kararlığıyla var olmuştur ve var olmaya devam edecektir. Türkiye cumhuriyeti bu operasyonla haklı davasını ortaya koymuştur. Sadece terör örgütlerine karşı değil arkasındaki güçlere karşı dimdik kararlı bir şekilde duracak ve bu ülkeyi böldürmeyeceğiz. Milli birlik ve beraberliğimizle tüm tehditlerin üstesinden geliriz. Tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek vatan ilkesinden dönüş yok. Biz STK temsilcilerine desteklerini hiç bir anlamda desteklerini esirgemeyen Vali babamız Necati Şentürk' e teşekkür ederiz” dedi.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri