Maydanoz Yemek Hizmet Vermeye Başladı

Güncel 25 Kasım 2017 14:50
Videoyu Aç Maydanoz Yemek Hizmet Vermeye Başladı
A
a

Genç Girişimci Yakup Arıöz'den Bir Hizmet Daha

Aşıkpaşa Gazetesi Medya Danışmanı Firuze ajans ve organizasyonu sahibi Yakup Arıöz Yemek Sektörüne de damga vurarak  Maydanoz Yemek adı altında hizmet vermeye başladı.Kırşehir'in ihtiyacı olan tam ve orta ölçekli toplu yemek hizmetinde en lezzetli yemekler sloganıyla yola çıktı.
Arıöz Maydanoz Yemek hakkında bizlere bilgi verdi.Maydanoz Firmamız yemek üretimi ve servis hizmetlerine Kırşehir merkezinde günlük 1000 kişiye yemek servisi kapasiteli mutfağı ile hizmete başladı.
İnsan ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim yerimizi Yenice Mahallesi’nde oluşturduk.
Biz Maydanoz yemek olarak insan hayatının çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu düşünce ile insan hayatının devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde kati bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp, sürekliliğini sağlamaktayız.
Amacımız büyük küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki değerli müşterilerimize sağlıklı, besleyici, insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi insan sağlığına yararlı vitamin, mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktır.
Maydanoz yemek olarak yemek hizmetlerine sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız. Üretim yerimiz Yenice Mahallesi Atatürk Caddesinde 125/Z1’de devamlı açık olup, sizler için randevu alınmadan tüm zaman dilimlerinde ziyaret edilebildiği gibi 0553 163 67 03 telefon numarasından da sipariş verilebilir.
Sorumluluğunun bilincinde olan Maydanoz yemek lezzete gereken özeni gösteren anlayışına sahip bir kuruluştur.
Hizmetlerimiz; 
Açılış Davetleri, Kurum Yemekleri, İşyeri Yemekleri, Parti, Düğün, Nişan ve Sünnet Organizasyonları, Doğum Günü, Fuar İkramları, Toplantı organizasyonları, İş toplantıları, Öğrenci şenlikleri, Bayi yemekleri, Seminer organizasyonları, Sergi açılışları, Çocuk şenlikleri, Öğrenci gezileri, İftar Yemekleri dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri