Ey batı denen canavar!

A
a
 Sizler kirlisiniz.
 
 Çocuk katilisiniz.
 
 Yetim bırakansınız.
 
 Sömürgecisiniz.
 
 Yalancısınız.
 
 Allah’a düşmansınız.
 
 Bize olan düşmanlıklarını bırakmayacaksınız.
 
 Mesele İslam olduğunda tüm küfür bir araya gelebiliyorsunuz.
 
Emelleriniz uğruna yapamayacağınız şey yoktur.
 Yaşamak için öldürüyorsunuz.
 
 Bir hayvana gösterdiğiniz merhameti, bir küçük çocuğa göstermiyorsunuz.
 
İslam düşmanısınız.
 
Masa başında hazırladığınız, kafa yorduğunuz fikirler ile Müslümanları birbirine öldürtüyorsunuz.
 
Kıblesi, inandığı bir olanları mezhepleri farklı diye birbirlerine düşman edebiliyorsunuz.
 
Çok çalışıyorsunuz, bizim gibi değilsiniz. Bu beni kahrediyor.
 
Çok okuyorsunuz, bizim gibi günde 10 saat TV seyretmiyorsunuz. Yazık bizlere!
 
Siz üretiyorsunuz biz ise parasına bile bakmadan alıp kullanıyoruz. Yazık bizlere!
 
Gençlik tek dünyası telefonla o mekan bu mekan gezer olmuş. Yazık bizlere !
 
Kur’anı bizden daha iyi biliyor, olacaklara engel olabilmek için gerçeğinden önce sahtesini çıkarmaya çalışarak sizin için o kötü sonu görmemek için çanla başla çalışıyorsunuz.
 
Siz mars da yaşam var mı diye çalışırken biz TV de bölüm bölüm dizi izliyoruz.
 
Bizleri kırk fıkraya böldünüz, hepside birbirine düşman.
 
Cemaatler, tarikatlar olmuş birer ticarethane. İyilere sözüm yok elbette var ise.
 
Bizler cami de konuşan çocukları kulağından çekip kızarak dışarı atarken, sizler onların en sevdiği oyuncakları kiliselerde onlara hediye veriyorsunuz.
 
Sizler size yük olanı içinizden atmaz iken ( Yunanistan – Euro bölgesi gibi ) bizler sizlerin oyununa gelip bir anda yanımızdakine düşman olabiliyoruz. ( Katar – Arap devletleri gibi)
 
Bizler bu kafayla ALLAH’ın huzuruna nasıl çıkacağız bilmiyorum.
 
Daha kendi içimizde bile huzur içinde yaşamayı öğrenemedik.
 
Kul hakkına bu kadar girebiliyorken yüzümüz Allah’a nasıl dönük olabilir.
 
Kur’an da ne yazdığını bizlere okutmadılar. Rabbim bize ne demiş diye merak ettirmediler. Biz anlamayız diye yüzlerce cemaat ve tarikat çıkardılar. Onlar anlattı Müslüman dinledi sorgulamadan eleştirmeden. Hepsi biz hak’ız dedi. Kim doğru kim yanlış bilemediğimiz için bizleri adeta zehirlediler bazıları ile. Kim mi FETÖ mesela. Milyonlar peşinden gitmedi mi?
 
Allah bizlere anlayalım diye KUR’AN’ı apaçık gönderdiği halde bizleri hep birilerine bağlayıp bir kısmımızı yanlışa sürüklediler.
 
Küffarın en büyük özelliği sizin ihtiyacınızı verirken sizi öldürmektir. Çölde size su verir ama zehirlidir. Aç iseniz size yemek verir lakin yemek zehirlidir. Bizi Allah ile aldatıyorlar.
 
Kur’an da ne yazdığını bildirmeden yıllarca yüzünden okutup aman ha ne yazdığını sen bilmesen de olur sen bize bak biz ne dersek onu yap diye kendilerine kul köle ettiler.
 
Eminim ki bir gün bu yanlış zihniyette olup birilerine maşa olanlar da hak ettikleri cezayı göreceklerdir. Temiz olanlara yazdıklarımı yapmayanlara sözüm yok elbette. Kimse üzerine alınmasın sözüm ola yanlış yapanlaradır. Kimseyi de zan altında bırakmıyorum. Benim lafın ortaya. Müslüman okusun bilsin diye. Çok çalışıp ülkesine hizmet etsin diye. Araplar gibi yanlışa düşmeyelim diye.
 
O kadar çok fikir eskitiyorken, akşam doğru dediğimize sabah yanlış diyebiliyorken biraz kendimizi hesaba çekmek gerektiğini düşünüyorum.
 
Okumalıyız hem de çok. Araştırmalıyız, çalışmalıyız, öğrenmeliyiz. Yapmadığımız şeyleri çocuklarımızdan istemekten vaz geçmeliyiz. Onlara örnek olmayı öğrenmeliyiz.
 
Şükretmeyi, vatan sevgisini, ataya saygıyı, büyüklere saygıyı, ahlak değerlerini, temizliği,
Kul hakkını , ağaç  ve hayvan sevgisini….. bu gibi değerleri önce biz sahip çıkalım ki küçüklerimize de daha inandırıcı gelelim ki örnek olabilelim.
 
 
Batı denen canavar dünya var oldukça boş durmayacak bunu bilelim.
 
Üzülerek söylüyorum ki bu günler dünyanın iyi günleri, 3. dünya savaşı uzak değil.
 
Suudiler aman Amerika bize bir şey yapma al şu 350 milyar doları sen başka Müslüman’ın kanını akıt diyecek kadar alçaldılar alçaklar.
 
Hani satranç oynarsınız, piyonları atları kaleleri yersiniz oyun ama şah’ı alınca biter ya, işte şah TÜRKİYE bunu bilelim şimdi onlar bi güzel yavaş yavaş taşları yiyorlar lakin gözleri şah’a yani bizde. Ama bilmezler ki Allah nurunu tamamlayacak. Bu yolda da lider de önder de bizlerden olacaktır. Kokuşmuş Araplardan veya sapkınlık içinde olan İran olacak değil elbette.
 
Sonuç olarak KUR’AN da ne yazıyor lütfen okuyalım, çok çalışalım, boş şeylerle fazla meşgul olmayalım, dizi ve filmlerle zamanımızı zehirlemeyelim, çocuklarımızla daha fazla zaman geçirelim ki bizlerden önce başkaları kendi taraflarına çekmesin.
 
 
1000
icon
Kemal 12 Haziran 2017 17:23

Zalim, Hain Batı

0 0 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri