Biriz Edebiyat Müzik ve Şiir Dinletisi

A
a
Ankara’da Bir’iz Edebiyat’ın düzenlediği Bir’iz Edebiyat Müzik ve Şiir Dinletisi ’ne Aşıkpaşa Gazetesi olarak Gazetemiz Sahibi Hüsnü Arıöz’ün öncülüğünde katıldık. Ankara Hamamönü Kabakçı Konağı’nda gerçekleşen Biri’iz Edebiyat Müzik ve Şiir dinletisinde bizleri Bir’iz Edebiyat Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yazar ve yönetim kurulunda yer alan Kadir Orakçı, Hüseyin Zarar, Abdullah Gülderen, Aydın Yüksel, Ziya Nurdan ağırladı.
Her ayın belli bir günü düzenledikleri Müzik ve Şiir Dinletisine Ankara’nın şairleri, şiir severleri katılırken Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarlarından Ankara’da ikamet eden değerli şairlerimizle Bir’iz Edebiyat’ın vasıtasıyla ikinci kitabı olan “Vahdet Çeşmesinden Ummana” kitabı yazarı Murat Duman ve ünlü sunucu Rıfat Çakır ile bir araya geldik.
Birbirinden değerli şairler şiirlerini okurken Bir’iz Edebiyat Ekibi’de Kırşehir’in Vali Babası Necati Şentürk’e, Aşıkpaşa Gazetesi Sahibi Hüsnü Arıöz’e, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahi TV Genel Müdürü Mehmet Emin Turpçu’ya ve Aşıkpaşa Gazetesi Köşe Yazarı İbrahim Düğer’eplaket verilirken bana ve çalışma arkadaşlarıma da takdim edilen hediyelerden dolayı da çok müteşekkir kaldık.
Her hafta Pazar günü saat 18.00’da başlayan ve yurt içi ve yurt dışı şairlerin bir araya geldiği Fasl-ı Muhabbet ekibi yönetimi olması ve Ankara’da şiir severlerin bir araya gelerek böyle güzel bir akşam organize etmesi takdire şayandır. Emeği geçen Bir’izEdebiyat’ı Yönetim Kuruluna teşekkürlerimi sunuyorum.
 
1000
icon
Abdullah Gülderen 30 Aralık 2017 17:21

Bizleri teşriflerinizle onurlandırdınız. Destekleriniz için canı gönülden teşekkür ederiz.Ayaklarınıza sağlık. Gönlünüz var olsun. Bu vesile ile Aşık Paşa Gazetesi ailesine teşekkür ediyoruz.Ayrıca 2018 yılının hayırlar getirmesini temenni ederim. selam ve saygılarımızla. Abdullah Gülderen

0 0 Cevap Yaz
Ziyâ Nûrdan (Turan Çakmak) 29 Aralık 2017 10:22

Bu kıymetli yazınız, tabiiki programımıza katılımınız ve her zaman değerli desteği nedeniyle Kırşehir Yeni Aşıkpaşa Gazetesine teşekkür eder, yayın hayatınızda başarılar dilerim.

0 1 Cevap Yaz
Adem YAZAR 29 Aralık 2017 09:24

Edebiyata ve sanata duyarlı bir gazeteyi yönetimi ve ekibiyle ağırlamak Bir'iz Edebiyat için bir onurdur. Başarılarınız ve desteğiniz daim olsun. Selamlar...

0 1 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Kırşehir'in Güncel Haberleri