Muhammed Mazhar Şahin

“Merkez İlçe Seçimlere Daima Hazır...”

A
a

           AK Parti Kırşehir Merkez İlçe teşkilatı olarak başkanımız Bilgehan Altaş öncülüğünde 14 Ekim’de devraldığımız görev ile beraber önümüzdeki ilk Pazar seçim olacak şekilde çalıştık ve teşkilatlandık. Merkez İlçe yönetiminden mahalle yönetimine, mahalle yönetiminden köy ve sandık yönetimine kadar teşkilatlarımızı tamamlamış bulunmaktayız. Kırşehir Merkez’de başkanımız ve 24 Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi, 14 Mahalle Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri,  292 sandık ve yönetimleri ve 16392 parti üyemiz ile seçimlere hazır bulunmaktayız. Merkez İlçe yönetim kurulu, mahalle/köy yönetim kurulları ve sandık yönetim kurulları göreve geldiğimiz günden bugüne seçim havasında çalışmaktaydılar. Beklediğimiz bir seçim kararı idi ve süresinin bu kadar yakın olması bizleri de ziyadesiyle memnun etti. Zira biz yalnızca seçime son dört ay kala değil, görevi devraldığımız günden sonra her Pazar seçim olacakmış düşüncesiyle çalışmaktayız. Ayrıca ülkemizin gündeminden bir an önce seçim gündemini çıkartmalı idik ve dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin almış oldukları bu seçim kararı, oldukça isabetli bir karardır.
           Başta başkanımız Bilgehan Altaş olmak üzere tüm teşkilatımız 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine hazırdır. Allah’ın izni, milletimizin ferasetiyle 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz için önemli bir viraj olan 24 Haziran seçimlerini kazanarak hedeflerimize koşar adımlarla ilerleyeceğiz. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilliği seçiminde Cumhur İttifakının zafere ulaşması ile daha güçlü, daha müreffeh ve ayaklarını zemine daha sağlam basan bir Türkiye olacağız. Kırşehir bazında açıklanacak seçim sonuçlarında Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın zafere ulaşması ve milletvekilliği seçiminde de 2-0 yapmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Partimizin yetkili kurullarında da il bazında Milletvekilliği adaylarımız gerek temayül yoklamaları gerekse Cumhurbaşkanımız ve Parti yönetimimizin onayıyla belirlenecektir. Tüm Kırşehir halkımıza şimdiye kadar ferasetiyle bizlere yol gösterdiği, AK Parti’yi 16 yıldır zafere ulaştırdığı için minnettarız. Gücümüzü vesayet odaklarından değil, milletten almış olmamız hasebiyle şimdi tekrar milletimizin önüne çıkmaktayız. Siz değerli halkımızın seçimlerine her daim güvendik, bundan sonra da güvenmeye devam edeceğiz. 
      Şimdiden 24 Haziran 2018 seçimlerinin ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 
Allah yar ve yardımcımız olsun. 
Selam, saygı ve hürmetlerimle
 
 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri