Liseli Ve Üniversiteli Gençler İçin Özel Proje Çağrısı

Güncel 4 Nisan 2018 14:21
Videoyu Aç Liseli Ve Üniversiteli Gençler İçin Özel Proje Çağrısı
A
a

Gençlik ve Spor Bakanlığınca Lise ve Üniversite’de okuyan gençlere yönelik olarak özel bir çalışma başlatıldı.

“Genç Fikirler Genç Projeler” sloganıyla yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-I Özel Çağrısı kapsamında gençlerin “Sağlıklı Yaşam ve Spor”, “Kültür ve Sanat”, “Yenilikçi Fikirler” başlığı altındaki projelerine maddi destek verilecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek programı çerçevesinde Lise ve Üniversite’de okuyan gençlere yönelik özel bir proje çağrısına çıktı.

“Genç Fikirler Genç Projeler” sloganıyla yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-I Özel Çağrısı kapsamında Lise ve Üniversite’de okuyan gençlerin “Sağlıklı Yaşam ve Spor”, “Kültür ve Sanat” ve “Yenilikçi Fikirler” başlığı altındaki projelerine maddi destek verilecek.

Başvuruların 9 -23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilebileceği proje ile gençlerin sanal gündemlerin, sanal dünyaların esaretinden çıkarılarak, sağlıklı, verimli ve üretken bir hayata katılımının sağlanması amaçlanıyor.

“Genç Fikirler Genç Projeler” sloganıyla yürütülen Gençlik Projeleri Destek Programı 2018-I Özel Çağrısında gençlerin üç başlıktaki projelerine

“Sağlıklı Yaşam ve Spor”, “Kültür ve Sanat” ve “Yenilikçi Fikirler” maddi destek verilecek. Programın odağında gençler olduğu için, tasarlama ve uygulama aşamalarında gençlerin yer alması Bakanlık açısından büyük önem arz ediyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri