Kurban Etleri Kırşehirli LÖSEV Ailelerine Can Oldu!

Güncel 1 Eylül 2018 15:22
Videoyu Aç Kurban Etleri Kırşehirli LÖSEV Ailelerine Can Oldu!
A
a

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Kırşehir'de LÖSEV’e kayıtlı ailelere kurban eti dağıtımı yaptı.

Kurban bayramında LÖSEV’e yapılan vekâleten kurban bağışları, Türkiye’nin dört bir yanında LÖSEV’e kayıtlı ailelere et ve et ürünleri yardımı olarak ulaşıyor.

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Türkiye genelinde sayıları 30 bine yaklaşan kayıtlı hasta ve ailelerine, 20 yıldır olduğu gibi tamamen ücretsiz tedavi ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra maddi-manevi desteklerini iletmeye devam ediyor.

Vakıf kurulduğu 1998 yılından bugüne, 20 yıldır lösemi ve diğer kanser türlerine karşı sürdürdüğü savaşta, doğal yaşam, sağlıklı beslenme, tedavi süreci ve sonrası motivasyonun da önemini dile getirerek hastalarını yalnız bırakmıyor. Yıl boyunca aileler ile buluşarak bir yandan onların sorunlarını yakından dinlerken bir yandan ailelerin de birbirleri ile kaynaşarak keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor.

VEKÂLETEN KESİLEN KURBAN BAĞIŞLARI TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA ET OLARAK LÖSEV AİLELERİNE ULAŞIYOR

Bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günü entegre et tesislerinde hijyenik koşullarda ve dini usuller esas alınarak vekaleten kesilen kurbanlıkların etleri ailelere dağıtılmaya başlandı.

On iki ay boyunca, lösemi ve kanser tedavisi gören çocuklar ve yetişkin hastalarımıza dağıtılacak kurbanlıkların etleri 31 Ağustos Cuma günü 13.00’de Kırşehir Aşık Paşa Kapalı Spor Salonu’nda LÖSEV’e kayıtlı ailelere dağıtıldı

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Kırşehir'in Güncel Haberleri